• Mon - Sat 8.00 - 18.00
  • 1010 Moon ave, New York, NY US
  • +1 212-226-3126
  • Mon - Sat 8.00 - 18.00
  • 1010 Moon ave, New York, NY US
  • +1 212-226-3126

Auto do ślubu

Organizacja ślubu wymaga od Pary Młodej wyjątkowych wysiłków organizacyjnych. Trzeba zająć się rezerwacją sali, znalezieniem zespołu oraz animatora zabaw, opracować menu i uwzględnić różne alergie pokarmowe… lista zdaje się nie mieć końca! Nie mówiąc już o tym, że Młodzi muszą należycie zadbać o swoją prezencję. Nawet jeśli odhaczymy wszystko z tej przykładowej listy, wciąż pozostaje kluczowa kwestia transportu – czym Młodzi przyjadą do urzędu lub kościoła, a następnie w jaki sposób udadzą się do sali weselnej?

Każdy ślub jest niepowtarzalny – warto to uczcić równie niepowtarzalną jazdą luksusowym samochodem wynajętym specjalnie na tę okazję!

Auto do ślubu

Nasza flota samochodów zawiera między innymi SUVy, limuzyny oraz auta sportowe klasy premium. Każdy z dostępnych modeli oferuje wyjątkowy komfort oraz fantastyczne wrażenia z jazdy. Młodzi zainteresowani jazdą wyjątkowym autem znajdą w naszym ofercie samochody marek takich jak Porsche, Mercedes oraz Infiniti. Samochód sportowy polecamy Wam w sytuacji, kiedy jedziecie na wesele tylko we dwójkę i chcecie mieć chwilę dla siebie. Wynajem limuzyny będzie lepszym pomysłem, jeśli planujecie zabrać na luksusową przejażdżkę również najbliższych członków swojej rodziny.

Usiądź za kierownicą najsłynniejszych samochodów!
Zapalonych fanów motoryzacji (oraz fanki!) z pewnością zainteresuje możliwość osobistego poprowadzenia takich legend przemysłu samochodowego jak Mercedes klasy S czy Porsche 911. Wybór oczywiście zależy przede wszystkim od Waszego gustu oraz upodobań. Jedni chcą podjechać pod dom weselny dostojną limuzyną, zaś inni zapewne będą chcieli zaimponować rykiem potężnego silnika, jaki znajduje się pod maską Carrery. Widok takiego auta na pewno na długo zapadnie gościom w pamięci!

Dzień ślubu to Wasz wyjątkowy dzień, gdzie liczycie się przede wszystkim Wy – dlaczego by więc nie spełnić jeszcze jednego marzenia przy tej okazji?

Kontakt
Masz już na oku idealny model samochodu? A może wahasz się między kilkoma różnymi modelami i nie wiesz, które auto do ślubu sprawdzi się najlepiej? Z naszymi doradcami skontaktujesz się zarówno telefonicznie jak i mailowo.