• Mon - Sat 8.00 - 18.00
  • 1010 Moon ave, New York, NY US
  • +1 212-226-3126
  • Mon - Sat 8.00 - 18.00
  • 1010 Moon ave, New York, NY US
  • +1 212-226-3126

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Zobacz odpowiedzi na często zadawane przez Klientów pytania.

Skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 607 309 903 lub poprzez email: kontakt@luxuycars.com.pl, ustalimy termin wynajmu. Wpłacisz zaliczkę na podane przez nas konto bankowe i to wszystko. Samochód będzie gotowy w uzgodnionym terminie.

Samochód można odebrać w naszej siedzibie firmy w Krakowie, ul. Grzegórzecka 69D. Za dodatkową opłatą, możemy także dowieźć samochód w dowolne miejsce w Polsce. Koszt ustalany jest indywidualnie.

Musisz posiadać prawo jazdy wydane minimum 1 rok przed rozpoczęcie wynajmu. Luxury Cars zastrzega sobie prawo odmowy wynajmu bez podania przyczyny.

Pobieramy kaucję od nowych Klientów. Dla stałych Klientów rezygnujemy z tej opcji.

W przypadku szkody komunikacyjnej nie z Twojej winy, posiadając OC sprawcy jesteś wyłączony z odpowiedzialności. Jeżeli natomiast Ty jesteś sprawcą wypadku/kolizji drogowej ponosisz odpowiedzialność do wysokości kwoty zawartej w umowie wynajmu. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku szkód parkingowych.

Wyjazd za granicę jest możliwy, ale musimy wyrazić na to pisemną zgodę.

Samochód może prowadzić wynajmujący. To Ty z nami podpisujesz umowę i odpowiadasz za pojazd na czas trwania najmu.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas, jeżeli chcą Państwo otrzymać FVAT za wynajem samochodu. W innym przypadku wystawiamy automatycznie paragon fiskalny.