• Mon - Sat 8.00 - 18.00
  • 1010 Moon ave, New York, NY US
  • +1 212-226-3126
  • Mon - Sat 8.00 - 18.00
  • 1010 Moon ave, New York, NY US
  • +1 212-226-3126

Transport VIP

Organizujesz prestiżowe wydarzenie i w ramach swoich obowiązków musisz zatroszczyć się o transport zaproszonych VIPów, a zamówienie taksówki może być źle odebrane i pozostawić niesmak wśród gości? Wynajem samochodów marki premium to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, kiedy na krótki okres potrzebujesz mieć dostęp do floty nowoczesnych, luksusowych aut, aby wywrzeć jak najlepsze wrażenie na zaproszonych uczestnikach.

Organizujesz kilkudniowe wydarzenie, w trakcie którego musisz zapewnić uczestnikom transport? Żaden problem! Dostępne u nas opcje wynajmu samochodu przewidują możliwość wypożyczenia auta nawet na cały miesiąc! Szczegółowe informacje dotyczące cen oraz dostępnych okresów wynajmu znajdziesz w zakładce „Cennik”.

Transport VIP – komfort i szyk

Nasza flota składa się z topowych modeli samochodów takich producentów jak Porsche, Mercedes czy Infiniti. W przypadku transportu pojedynczych VIPów z pewnością sprawdzą się luksusowe limuzyny jak Mercedes S klasa, który jest tak naprawdę marką samą w sobie i stanowi synonim nowoczesnego auta premium nawet w oczach laików niespecjalnie zorientowanych w świecie motoryzacji.

Warto jednak przygotować się także na sytuację, w której musisz odebrać w ramach jednego kursu kilku zaproszonych VIPów z jednego punktu (np. lotniska), a następnie przewieźć ich do centrum konferencyjnego lub do hotelu. Wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie van osobowy Mercedes Vito Tourer wyposażony w automatyczną skrzynię biegów i przeznaczony do transportu nawet do 8 pasażerów. Został on zaprojektowany w taki sposób, aby zagwarantować pasażerom maksymalny komfort podczas jazdy oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki inteligentnym systemom wspomagania oraz asystentom utrzymania pasa ruchu.

Kontakt

Chcesz zapytać o dostępność naszej floty w związku z planowanym przewozem grupy VIPów? Gorąco zachęcamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego! Możesz także skorzystać z gotowego formularza kontaktowego znajdującego się na stronie z wybranym przez Ciebie modelem samochodu.