• Mon - Sat 8.00 - 18.00
  • 1010 Moon ave, New York, NY US
  • +1 212-226-3126
  • Mon - Sat 8.00 - 18.00
  • 1010 Moon ave, New York, NY US
  • +1 212-226-3126

Usługi

Auta do ślubu, wynajem krótkoterminowy samochodów

Nasze usługi oraz flota dostępnych samochodów dostosowane są w pełni do potrzeb naszych Klientów. Musiałeś nagle oddać swój pojazd do warsztatu w wyniku stłuczki, po czym okazało się, że niedługo wyjeżdżasz w podróż służbową lub na zasłużony urlop z rodziną, a ubezpieczyciel zaproponował leciwe miejski wóz z ogromnym przebiegiem? Polecamy nasz wynajem krótkoterminowy samochodów – gwarantujemy znakomity stan techniczny wszystkich pojazdów należących do naszej floty. W przypadkach, gdy już wiesz, że pozostaniesz bez swojego pojazdu na okres dłuższy niż miesiąc, proponujemy skorzystać z opcji, jaką jest wynajem długoterminowy aut klasy premium lub premium-sport.

Osobom planującym swoje wesele polecamy z kolei wypożyczenie luksusowego auta do ślubu. W ten sposób panna młoda i pan młody będą mogli w wyjątkowym stylu przyjechać do domu weselnego, gdzie będą powitani przez wszystkich gości. Pasjonaci motoryzacji na pewno docenią możliwość samodzielnego przyjechania legendarnym Mercedesem klasy S czy potężnym SUVem na swoje wesele.

Wynajem krótkoterminowy

Idealne rozwiązanie, jeżeli szukasz samochodu na krótki okres czasu

Rozwiązanie wynajmu krótkoterminowego w Luxury Cars jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób poszukujących samochodu na krótki okres czasu. Jeżeli potrzebujesz wynająć auto na kilka dni, tydzień lub miesiąc, to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie.

Wszystkie samochody przed wynajmem są sprawdzane, co daje Ci pewność, że dostajesz samochód w bardzo dobrej kondycji technicznej i możesz na nim polegać.

W naszej ofercie wynajmu znajdziesz samochody luksusowe o charakterze sportowym i reprezentacyjnym. Jesteśmy elastyczni jeżeli chodzi o termin wynajmu. Ty decydujesz na jaki okres czasu potrzebujesz samochodu.

Wynajem długoterminowy

Rozwiązanie dla przedsiębiorców

Rozwiązanie wynajmu długoterminowego w Luxury Cars jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób poszukujących samochodu na dłuższy okres czasu. Okres wynajmu oraz wszystkie koszty ustalimy indywidualnie dla każdego Klienta.

Nie musisz martwić się o wpłatę początkową, jak ma to miejsce w przypadku zakupu nowego czy używanego samochodu. Podpisujesz z nami umowę na uzgodnionych warunkach i to wszystko.

Nasza flota samochodów jest cały czas poszerzana. Atrakcyjne warunki i elastyczne podejście do Klienta to gwarancja obustronnego zadowolenia.

Auto do ślubu

Luksusowe auto będzie idealnym dodatkiem w tym wyjątkowym dniu

Oferta Luxury Cars obejmuje wynajem aut do ślubu. Wygoda, komfort, bezpieczeństwo, szyk i elegancja. Tego oczekują nasi Klienci i w 100% spełniamy te wymagania.

U nas znajdziecie luksusuowe samochody sportowe i reprezentacyjne. Idealnie sprawdzą się podczas ceremonii jaką jest ślub. Oferujemy kompleksowy najem dla naszych Klientów.

Szukasz auta do ślubu? Nie czekaj, wynajmij auto w naszej wypożyczalni Luxury Cars.

Transport VIP

Zadaj szyku i elegancji

Całkowita nowość w ofercie Luxury Cars. Oferujemy wynajem samochodów z kierowcą VIP. Rozwiązanie dedykowane dla osób, które wybierają się na imprezę okolicznościową, event, bankiet lub innego typu ważna impreza. Chcesz pojawić się z klasą i elegancją na takiej imprezie? Skorzystaj z usługi wynajmu samochodu z kierowcą VIP.

Oferta przygotowywana jest indywidualnie. Zapraszamy.