• Grzegórzecka 69D, 31-559 Kraków
  • +48 607 309 903
  • Grzegórzecka 69D, 31-559 Kraków
  • +48 607 309 903

Usługi

Wynajem krótkoterminowy

Idealne rozwiązanie, jeżeli szukasz samochodu na krótki okres czasu

Rozwiązanie wynajmu krótkoterminowego w Luxury Cars jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób poszukujących samochodu na krótki okres czasu. Jeżeli potrzebujesz wynająć auto na kilka dni, tydzień lub miesiąc, to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie.

Wszystkie samochody przed wynajmem są sprawdzane, co daje Ci pewność, że dostajesz samochód w bardzo dobrej kondycji technicznej i możesz na nim polegać.

W naszej ofercie wynajmu znajdziesz samochody luksusowe o charakterze sportowym i reprezentacyjnym. Jesteśmy elastyczni jeżeli chodzi o termin wynajmu. Ty decydujesz na jaki okres czasu potrzebujesz samochodu.

Wynajem długoterminowy

Rozwiązanie dla przedsiębiorców

Rozwiązanie wynajmu długoterminowego w Luxury Cars jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób poszukujących samochodu na dłuższy okres czasu. Okres wynajmu oraz wszystkie koszty ustalimy indywidualnie dla każdego Klienta.

Nie musisz martwić się o wpłatę początkową, jak ma to miejsce w przypadku zakupu nowego czy używanego samochodu. Podpisujesz z nami umowę na uzgodnionych warunkach i to wszystko.

Nasza flota samochodów jest cały czas poszerzana. Atrakcyjne warunki i elastyczne podejście do Klienta to gwarancja obustronnego zadowolenia.

Auto do ślubu

Luksusowe auto będzie idealnym dodatkiem w tym wyjątkowym dniu

Oferta Luxury Cars obejmuje wynajem aut do ślubu. Wygoda, komfort, bezpieczeństwo, szyk i elegancja. Tego oczekują nasi Klienci i w 100% spełniamy te wymagania.

U nas znajdziecie luksusuowe samochody sportowe i reprezentacyjne. Idealnie sprawdzą się podczas ceremonii jaką jest ślub. Oferujemy kompleksowy najem dla naszych Klientów.

Szukasz auta do ślubu? Nie czekaj, wynajmij auto w naszej wypożyczalni Luxury Cars.

Transport VIP

Zadaj szyku i elegancji

Całkowita nowość w ofercie Luxury Cars. Oferujemy wynajem samochodów z kierowcą VIP. Rozwiązanie dedykowane dla osób, które wybierają się na imprezę okolicznościową, event, bankiet lub innego typu ważna impreza. Chcesz pojawić się z klasą i elegancją na takiej imprezie? Skorzystaj z usługi wynajmu samochodu z kierowcą VIP.

Oferta przygotowywana jest indywidualnie. Zapraszamy.