• Mon - Sat 8.00 - 18.00
  • 1010 Moon ave, New York, NY US
  • +1 212-226-3126
  • Mon - Sat 8.00 - 18.00
  • 1010 Moon ave, New York, NY US
  • +1 212-226-3126

Wynajem długoterminowy samochodu

Nikt nie ma wątpliwości, że własny samochód to niesamowita wygoda. Podwiezienie dzieci do szkoły, pomoc przy przeprowadzce, wyjazd na wakacje – wszystko jest znacznie łatwiejsze, jeśli mamy do dyspozycji własny pojazd. Jednocześnie jednak może on być regularnym źródłem frustracji spowodowanej częstymi wizytami u mechanika czy też koniecznością wymiany części. Do tego jeszcze dochodzi znalezienie korzystnej polisy ubezpieczeniowej. A gdyby można było „mieć ciastko i zjeść ciastko” i po prostu skupić się na przyjemności płynącej z jazdy?

Wynajem długoterminowy samochodu – korzyści

Wypożyczenie auta na dłuższy okres to idealna opcja dla tych, którzy cenią sobie jazdę nowymi samochodami, a do tego lubią regularnie przesiadać się do coraz nowszych modeli. Podpisując umowę z nami, zyskujesz nie tylko dostęp do nowoczesnej floty złożonej przede wszystkim z aut klasy premium. W ramach wynajmu długoterminowego zajmujemy się za Ciebie takimi kwestiami jak przeglądy u mechanika czy wizyty w celu usunięcia usterek i awarii. Opłaty za polisę ubezpieczeniową? Pozwól, że także tym się zajmiemy.
Jako kierowca zajmujesz się tylko tym, żeby nigdy nie zabrakło Ci płynu do spryskiwaczy oraz paliwa. Kiedy z kolei umowa dobiegnie końca, możesz podpisać kolejną i po prostu przesiąść się z Porsche do Mercedesa. Czy to nie brzmi jak marzenie każdego fana motoryzacji?

Poznaj naszą flotę!

Kierujemy naszą ofertę wynajmu – zarówno krótko- jak i długoterminowego – do entuzjastów motoryzacji. Do tych kierowców, którzy cenią w samochodzie zarówno szykowny wygląd jak również nienaganną kulturę pracy oraz znakomite osiągi. Oferujemy topowe modele Porsche oraz Mercedesa, wśród których znajdą coś dla siebie miłośnicy szybkiej jazdy oraz biznesmeni podróżujący służbowo. Nasza flota posiada także samochody, które nie tracąc sportowego sznytu, sprawdzą się także jako auta rodzinne.

Co jeszcze powinienem wiedzieć?

Mimo pewnych oczywistych podobieństw leasing i wynajem długoterminowy nie są dokładnie tym samym. Nie musisz się zatem przejmować koniecznością uiszczenia opłaty początkowej. Szczegółowe warunki umowy ustalamy indywidualnie z każdym Klientem – wtedy też ustalamy takie kwestie jak długość terminu wynajmu, szczegóły dotyczące ubezpieczenia oraz możliwość wyjazdu wypożyczonym pojazdem za granicę.