• Mon - Sat 8.00 - 18.00
  • 1010 Moon ave, New York, NY US
  • +1 212-226-3126
  • Mon - Sat 8.00 - 18.00
  • 1010 Moon ave, New York, NY US
  • +1 212-226-3126

Wynajem krótkoterminowy samochodu

Jedziesz niedługo na spotkanie, które może zadecydować o Twoim awansie? Planujesz ślub i chcesz podjechać pod dom weselny sportowym samochodem, o którym marzysz od dawna? Wynajem krótkoterminowy samochodu to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują pojazdu tylko na chwilę, czyli zazwyczaj od kilku godzin do paru dni. Jeśli potrzebujesz, możesz wynająć nasze pojazdy nawet na miesiąc. Nikt przecież nie będzie podpisywał umowy leasingowej na lata, ponieważ musi się stawić na kilka spotkań! Dlatego właśnie proponujemy naszym Klientom bogatą ofertę wynajmu krótkoterminowego. Oferujemy przede wszystkim samochody klasy premium oraz sport, które nie tylko doskonale się prezentują, lecz także oferują znakomite osiągi.

Zalety wynajmu krótkoterminowego

Możliwość wypożyczenia auta na tak krótki okres polecamy szczególnie tym Klientom, którym zależy na dużej elastyczności lub sami jej potrzebują. Nie musisz odwoływać spotkania, jeśli Twój samochód uległ uszkodzeniu. Nie musisz też załamywać rąk nad tym, że nie masz czym dojechać na własne wesele. Po prostu skontaktuj się z nami i powiedz, czy szukasz bardziej rodzinnego czy sportowego pojazdu premium, a my zajmiemy się resztą! Płacisz tylko za okres wypożyczenia i nie musisz przejmować się takimi kwestiami jak ubezpieczenie czy wizyty w warsztacie. Gdy dostaniesz od nas kluczyki, możesz się już skupić wyłącznie na przyjemności płynącej z jazdy – bez względu na to, czy jedziesz do pracy, na urlop czy miesiąc miodowy.

Nasze samochody

Flota pojazdów, którą oferujemy, składa się wyłącznie z aut segmentu premium takich jak Porsche, Mercedes czy Infiniti. Wybrane modele zostały zaprojektowane z myślą o ekscytującej, sportowej jeździe. Oprócz nich oferujemy także rodzinne SUVy, które oferują niezrównany komfort zarówno pasażerom jak i kierowcy, dzięki czemu są idealne na dłuższe i krótsze wycieczki w gronie najbliższych. Jeśli zależy Ci przede wszystkim na zadaniu szyku, trudno nam polecić lepszy model niż klasyczną limuzynę, jaką jest Mercedes klasy S.